English (United Kingdom)Turkish (Turkiye)
 
banner kayit2
banner kayitliste

tsf logo 2015

banner isbanknew

GSB Logo 2015cesme logoulusoy

 

Uluslararası Çeşme Satranç Turnuvası

cesme open small1- 2013-2014 sezon vizeli TSF sporcu lisansına sahip tüm sporcular katılabilir.
2- Geçerli bir pasaporta ve FIDE ID numarasına sahip yabancı sporcular da yarışmaya katılabilir. Yabancı sporcularda lisans şartı aranmaz.
3- Yarışma İKİ (2) kategoride gerçekleşecektir. Başlangıç sıralamasında sporcuların önce ELO sonra UKD puanlarına bakılır.
A Kategorisi: 1700 ve üstü ELO puanı olan sporcular katılabilir.
B Kategorisi: 1699 ve altı ELO puanlı veya Elo puanı olmayan sporcular katılabilir.
4- GM ve IM unvanlı sporculardan turnuva katkı payı alınmaz. Diğer sporcular için turnuva katkı payı 50.- TL, dir. Yabancı sporcular için başvurular, Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir   e-posta adresine yapılmalıdır.
5- Katkı Payı: Şampiyonaya katılacak sporcular 50 TL katkı payı öderler. Katkı payı, Türkiye İş Bankası Ankara Şubesindeki Federasyon hesabına (4200-593 08 38) “ TC Kimlik No - Adı Soyadı - Çeşme Open Organizasyon Katkı Payı” açıklaması ile yatırılır. Dekont Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir adresine yollanır ya da Online Kredi Kartı ödeme sayfasından ödeme yapılıp kayıt için başvurabilirsiniz.

 
Turkish Chess Federation © 2013