English (United Kingdom)Turkish (Turkiye)
 
banner kayit2
banner kayitliste

tsf logo 2015

banner isbanknew

gsb logo 2019


cesme logoulusoy

 


  Excel Dosyasını Kaydet
7th Çeşme International Open Chess Tournament
Category C
 
Organizer(s) : TURKISH CHESS FEDERATION, ÇEŞME MUNICIPALITY
Chief Arbiter : IA Yuce, Birol 6361854
Deputy Chief Arbiter : FA Ulusoy, Mustafa 6306438; FA Yildiz, Suat 34553991
Arbiter : NA Yoldas, Aziz 34554017; NA Ozkurt, Baris 26354055; NA Kara, Gokben 34591354; NA Yildirim, Hikmet 34528717;
NA Demir, Rifat 34583017; Kaptan Mirazli, Dilek; Kaya, Ertan 34557008; Karakose, Hasan 34542728; Dogru, Metin;
Tumer, Ramazan 6352227; Ozkan, Yadigar
Town : ÇEŞME AYIOS HARALAMBOS CHURCH VE ÇEŞME SPORTS
Rating-Ø : 1330
Date : 2019/06/24 To 2019/06/30
 
Starting Rank List
 
SNo. Name NRtg IRtg FED Club
1 DİRİCAN FERİDE 1599 1365 TUR AYDIN SATRANÇ EĞİTİM MERKEZİ SPOR KULÜBÜ
2 KARACA YİĞİT 1599   TUR BİREYSEL
3 KİRACIOĞLU DEMİR 1598 1444 TUR BETÜL CEMRE YILDIZ SATRANÇ SPOR KULÜBÜ
4 GÜNEŞ DEREN 1596 1257 TUR ORTACA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ-MUĞLA
5 KAYA NEHAR BARIŞ 1596 1409 TUR ÇEŞME BELEDİYE SPOR
6 KESKİNLER ELA 1594 1221 TUR ÇEŞME BELEDİYE SPOR
7 İPEK EGEHAN 1588 1394 TUR BİREYSEL
8 PİŞKİNPAŞA ÇAĞDAŞ 1588 1158 TUR ANTAKYA SATRANÇ KULÜBÜ DERNEĞİ
9 UĞURLU YAĞIZEFE 1586 1253 TUR ÇEŞME BELEDİYE SPOR
10 ŞENYÜREK ERMAN 1583 1213 TUR BİREYSEL
11 GÖRCÜK ÖZGÜ 1578 1337 TUR KARŞIYAKA SATRANÇ İHTİSAS SPOR KLÜBÜ DERNEĞİ-İZMİR
12 GÜNEBAKAN YUNUS EMRE 1578 1370 TUR ÇEŞME YELKEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
13 TARIM METEHAN 1576 1338 TUR GERCEK SPOR KULÜBÜ-SAMSUN
14 KARA GÖKTAN CAN 1572 1380 TUR SALİHLİ SARDES SATRANÇ KULÜBÜ
15 GÜLMEZ GİRAY KAĞAN 1565 1423 TUR BİREYSEL
16 ATASOY ATA 1564 1459 TUR BİREYSEL
17 AFM ELÇİ DEFNE 1561 1290 TUR EGO SPOR KULÜBÜ
18 YERLİ HASAN 1556 1293 TUR ANTALYA DENİZ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
19 KARA ARDA 1555 1331 TUR KARE SATRANÇ İNGİLİZCE MATEMATİK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
20 YAŞAR MEHMET ALİ 1555 1347 TUR ATAKUM BELEDİYE SPOR
21 OKUMUŞOĞLU EGE 1554 1342 TUR ANTALYA DENİZ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
22 YURDUN FEHMİ KUZEY 1554 1327 TUR MUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
23 ELİBOL POYRAZ 1553 1231 TUR GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
24 DABAN ATALAY 1539 1547 TUR KOCATÜRK KOLEJİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
25 ÇENELİ MEHMET CANAY 1542 1535 TUR 1074 KONYA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
26 GÜR GÜRBÜZ 1541 1354 TUR PAMUKKALE ÜNİVERSİTELİ SATRANÇ VE AKIL OYUNLARI (PAUSA)
27 ŞİMŞEK HAMİ 1541 1390 TUR BALIKESİR SATRANÇ KULÜBÜ DERNEĞİ
28 AKINCI AHMET 1540 1386 TUR BİREYSEL
29 SAYGILI ADNAN MESİH 1540   TUR BİREYSEL
30 ÇEKİÇOĞLU BARIŞ 1539 1237 TUR ÇALLI SPOR KULÜBÜ
31 TEKİN UTKU BERK 1539 1303 TUR ESKİŞEHİR DEMİRSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
32 DURUÇAY ETEM 1538 1527 TUR BÜYÜKÇEKMECELİLER BRİÇ SATRANÇ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
33 TAŞ YAŞAR ASİL 1536 1169 TUR İZMİR DEHA SATRANÇ SPOR KULÜBÜ DERN
34 ŞENER BERKE 1535 1361 TUR BİREYSEL
35 ŞEKER ÇINAR 1530 1318 TUR ÇEŞME YELKEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
36 ÖKTEM EGE TUNA 1529 1324 TUR ORMAN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
37 HOŞGÖR HASAN CANER 1528 1491 TUR ALTAY SPOR KULÜBÜ
38 KOÇAK YASİN 1528 1342 TUR İSTANBUL ALTI NOKTA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
39 EKEN ŞEVKİ KIVANÇ 1527 1232 TUR ANTALYA DENİZ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
40 ŞİRİN MEDZAN 1526   TUR BİREYSEL
41 BULMUŞ İREM DURU 1524 1249 TUR ERMENEK TURKUAZ YELKEN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
42 BIÇAKLIOĞLU DİLARA 1520 1305 TUR AKÇAKOCA ESENTEPE OKULU EĞİTİM VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
43 YENEN UTKU 1520 1341 TUR BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ
44 GONCA HARUN 1519 1407 TUR MANİSA YUNUSEMRE BELEDİYESPOR KULÜBÜ
45 ÖZYAVUZ BENGİSU 1516 1374 TUR BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜB
46 ŞENKAL DEFNE 1514 1258 TUR KARAMAN ÖNDER DURMUŞ ALİ KARATAŞ GELİŞ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
47 AYŞAKAR ATAKAN 1509 1212 TUR BALÇOVA BELEDİYE TERMAL SPOR KULÜBÜ
48 YILDIRIM ADA 1508 1307 TUR BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ
49 UYGUN AHMET SELİM 1507 1203 TUR SEVİYE SATRANÇ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
50 SABUNCUOĞULLARI EMRE 1506 1249 TUR ÇALLI SPOR KULÜBÜ
51 USTA HALİT ARHAN 1506 1298 TUR BORNOVA BELEDİYESİ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
52 KARADAŞ HENA 1503 1023 TUR ANTAKYA SATRANÇ KULÜBÜ DERNEĞİ
53 ÇELİK EGE MUSTAFA 1500 1248 TUR BİREYSEL
54 COŞAR BERK 1499 1393 TUR PİYON SATRANÇ İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
55 BETİK KEREM ADNAN 1498 1257 TUR ZEKA VE ZİHİN SPORLARI KULÜBÜ (ZESDER)
56 KİRPİKLİ İSMAİL METE 1255 1497 TUR BİREYSEL
57 YİĞİT CANSU 1497 1314 TUR PENDİK SATRANÇ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
58 TEBER EYÜP 1496 1333 TUR BİREYSEL
59 DENEÇ MUSTAFA GÜÇLÜ 1495 1383 TUR AKHİSAR GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
60 DEMİRKAYA ATABERK 1494 1346 TUR BİREYSEL
61 KOÇU BERAT 1492 1170 TUR MANİSA YUNUSEMRE BELEDİYESPOR KULÜBÜ
62 YILMAZ MUSTAFA 1492 1355 TUR GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ-BİLİCİK
63 KOÇ KEREM 1491 1102 TUR BETÜL CEMRE YILDIZ SATRANÇ SPOR KULÜBÜ
64 KÖSE ARAT UYGAR 1490 1377 TUR UÇAN FİLLER SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
65 BAŞ SELİN 1489 1286 TUR BORÇELİK BURSA DENEYİM SATRANÇ SPOR KULÜBÜ
66 KALINOĞLU YAĞIZ 1489 1222 TUR ÇEŞME YELKEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
67 ÖZCAN KEREM BORA 1489 1262 TUR KARŞIYAKA SATRANÇ İHTİSAS SPOR KLÜBÜBÜ DERNEĞİ- İZMİR
68 SÜRÜCÜ EFE MUSTAFA 1487 1198 TUR ANTALYA DENİZ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
69 GÜPLÜCE MELİH 1485 1204 TUR BAŞKENT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
70 KÜÇÜKÖZER ALİ 1482 1074 TUR BİREYSEL
71 ARI HASANCAN 1480 1210 TUR ORMAN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
72 MUTİ EROL 1476 1295 TUR BİREYSEL
73 ÜNVERİR EGE 1476 1245 TUR APAYDIN SATRANÇ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
74 OKUMUŞOĞLU ERK 1475 1147 TUR ANTALYA DENİZ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
75 KEÇECİ KAAN 1474 1163 TUR ÇEŞME YELKEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
76 ADAL UYGAR ÇAĞRI 1472 1026 TUR PİYON TERFİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
77 ÇELİK HAKAN 1471 1179 TUR BİREYSEL
78 BAŞDAR ATAKAN 1470 1242 TUR BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ
79 EREN ÇAĞRI 1469 1078 TUR BİREYSEL
80 ÜNVER İBRAHİM KAYA 1469 1356 TUR BİREYSEL
81 YÜCEL SEVDAYİL MERT 1468 1324 TUR BİREYSEL
82 ASLANYÜREK DENİZ 1466 1203 TUR ANTAKYA SATRANÇ KULÜBÜ DERNEĞİ
83 MUTLU BURAK ALP 1461 1268 TUR BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ
84 GÜREKE DOĞUKAN 1459 1190 TUR BİREYSEL
85 BİLGİN KAAN BORA 1453 1267 TUR SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
86 ÖNEL NAZİRE YAĞMUR 1447 1232 TUR MİLAS BELEDİYE SPOR
87 YALÇIN SITKI 1446 1290 TUR ZEKA VE ZİHİN SPORLARI KULÜBÜ (ZESDER)
88 KARATAŞ DUYGU 1445 1230 TUR HAYAT GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
89 IŞIK TAHSİN BUĞRA 1444 1307 TUR BİREYSEL
90 AKKAYA BERRAK 1442 1226 TUR BİREYSEL
91 NAY ALİ DOĞAN 1441 1245 TUR BİREYSEL
92 ARSLAN MUSTAFA OĞUZ 1438 1336 TUR BİREYSEL
93 BÜYÜKBEŞE KAAN ENVER 1433 1291 TUR BİREYSEL
94 KAPAĞAN KAYA 1432 1276 TUR KARTAL GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
95 TATLICIOĞLU MELİSA EYLÜL 1432 1193 TUR BİREYSEL
96 BAŞMAK BORA 1431 1220 TUR BİREYSEL
97 ASLAN ELİF ÇAĞIL 1429 1102 TUR GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
98 BURSALI ELA 1428 1197 TUR ZEYBEK SATRANÇ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
99 ÖLÇAL SEMİH 1428   TUR SEVİYE SATRANÇ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
100 BAHAR BORA 1426 1223 TUR BİREYSEL
101 ŞEKER KADİR MERT 1426 1189 TUR ROTA KOLEJİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
102 GERÇEKER ERSOY 1424 1322 TUR ÇEŞME BELEDİYE SPOR
103 ALEVNUR HASAN 1422 1122 TUR MANİSA YUNUSEMRE BELEDİYESPOR KULÜBÜ
104 KATIRCI TUNA 1422 1227 TUR BİREYSEL
105 ÖZBÜLBÜL DİKRAN 1421   TUR BİREYSEL
106 BİLSEV ERDİNÇ 1420 1216 TUR İZMİR DEHA SATRANÇ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
107 ÇAKMAK BARTU 1418 1019 TUR BURHANİYE BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERN
108 GÜLER KAAN 1418   TUR PAMUKKALE ÜNİVERSİTELİ SATRANÇ VE AKIL OYUNLARI (PAUSA)
109 ATAER MUSTAFA SARP 1417 1118 TUR BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ
110 GEDİK DENİZ 1415   TUR BİREYSEL
111 IŞIK GÖKHAN 1415 1246 TUR ÇEŞME BELEDİYE SPOR
112 WCM ASLAN EZGİ SELEN 1414 1014 TUR APAYDIN SATRANÇ VE SPOR KULÜBÜ DERN
113 GAZİBEY DORUK 1413 1202 TUR BİREYSEL
114 OCAK DORA NİL 1410 1222 TUR ALTıN HAMLE GENÇLIK VE SPOR KULÜBÜ
115 BIÇAKLIOĞLU DENİZHAN 1407 1139 TUR AKÇAKOCA PALAMUT BRİÇ VE SATRANÇ KULÜBÜ
116 SAKA ELA 1401 1268 TUR PİYON SATRANÇ İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
117 EFETAŞKIN CAN 1400   TUR BİREYSEL
118 İZİ BETÜL CEMRE 1400 1164 TUR SEVİYE SATRANÇ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
119 AKSOY MEHMET NAİM 1399 1178 TUR SALİHLİ SARDES SATRANÇ KULÜBÜ
120 ŞAŞKIN AYAZ 1399   TUR BİREYSEL
121 ÖZTÜRK NECMİ 1397 1320 TUR BİREYSEL
122 YAREN BATIN 1394   TUR SALİHLİ SARDES SATRANÇ KULÜBÜ
123 CEYLAN GÖKTUĞ 1392 1283 TUR BİREYSEL
124 ENGİN EDANAZ 1392 1012 TUR İZMİR DEHA SATRANÇ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
125 BOZKURT SÜLEYMAN SAFA 1391   TUR BİREYSEL
126 ŞAHİN MAHMUT 1390 1196 TUR MUŞ SATRANÇ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
127 ATASOY MEHMET 1388   TUR BİREYSEL
128 ÇALIŞKAN EREN 1387   TUR BİREYSEL
129 BİRGÖR ULAŞ 1385 1255 TUR BİREYSEL
130 ŞEN TEZCAN 1383 1277 TUR ULUDAĞ SATRANÇ SPOR KULÜBÜ
131 TORUN MUSTAFA OĞUZ 1381   TUR SALİHLİ SARDES SATRANÇ KULÜBÜ
132 TUNCA ÖMER 1378 1233 TUR BİREYSEL
133 YALÇIN FAHRİYE ZEYNEP 1376 1143 TUR ZEKA VE ZİHİN SPORLARI KULÜBÜ (ZESDER)
134 ALDOĞAN EDİZ 1375 1191 TUR BİREYSEL
135 ÖLÇAL ŞAHİN 1375 1277 TUR SEVİYE SATRANÇ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
136 KORKMAZ SUAT CAN 1372 1038 TUR KARŞIYAKA MİRA SATRANÇ SPOR KULÜBÜ
137 SHUKUROVA AYDAN   1372 AZE AZERBAYCAN
138 GÖKDOĞAN ALPEREN 1370 1094 TUR ANKARA GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
139 BERK DENİZ 1369 1039 TUR BAYRAKLI BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
140 GÜNEŞ DEFNE 1369 1213 TUR ORTACA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ-MUĞLA
141 OKUTAN ÖMER BATU 1369   TUR BİREYSEL
142 VANLIOĞLU ECE 1368 1089 TUR BUSAN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
143 AKGÜNLÜ DENİZ 1366   TUR GÜLİSTANSPOR KULÜBÜ
144 BİLGİÇ ARHAN EFE 1365   TUR BİREYSEL
145 ÖÇAL ÖZGÜR CAN 1365 1260 TUR GÜNGÖREN ATLETİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
146 NALBANTOĞLU SEYFETTİN 1362 1243 TUR BİREYSEL
147 KARTOP METEHAN 1361 1032 TUR BİREYSEL
148 YAŞAR MURATHAN 1361 1176 TUR MUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
149 YERLİ DURU 1361 1209 TUR KARŞIYAKA SATRANÇ İHTİSAS SPOR KLÜBÜ DERNEĞİ-İZMİR
150 TOPUZ ÖMER FARUK 1359 1125 TUR BAŞAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
151 NAY NEZAFET 1358 1120 TUR BİREYSEL
152 GÖKBULUT ÖZGÜR 1354 1223 TUR İSTANBUL ESENYURT YILDIZ SATRANÇ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
153 SARALOĞLU YAŞARHAN 1354 1187 TUR BİREYSEL
154 ERAKMAN MUHİTTİN 1353 1227 TUR BİREYSEL
155 ÇANKAYA AZRA 1351 1151 TUR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ BURDUR
156 KAYNAK ERGÜL 1313 1351 TUR YENİ YILDIZ SPOR KULÜBÜ
157 KAYAR EREN POYRAZ 1348   TUR ANTALYA DENİZ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
158 DOMURCAK DORUK 1346   TUR SALİHLİ SARDES SATRANÇ KULÜBÜ
159 ERGÜN CANER 1344   TUR BİREYSEL
160 SOYLU MEHMET 1343   TUR BİREYSEL
161 CANBAZOĞLU YİĞİT 1342 1241 TUR ÇANAKKALE SATRANÇ SPOR KULÜBÜ DERNENEĞİ
162 AVCI ATAKAN 1341   TUR İZMİR DEHA SATRANÇ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
163 ERTÜRK NEHİR 1341 1134 TUR ATAKENT ELİT SPOR KULÜBÜ
164 VURAL AHMET CEMAL 1341 1095 TUR ORMAN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
165 ERCAN HİLAL 1340 1032 TUR SALİHLİ SARDES SATRANÇ KULÜBÜ
166 ŞARBAK ELİF 1339   TUR İZMİR DEHA SATRANÇ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
167 ÇAKAR BURAK MUSTAFA 1333   TUR ALPER EREN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
168 ERKAN EFE 1333   TUR SALİHLİ SARDES SATRANÇ KULÜBÜ
169 YAZICI ZÜMRAL 1333   TUR KALİTE SATRANÇ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
170 SOYUÇEN GÜVEN MİRSAD 1331 1260 TUR BİREYSEL
171 AYDIN DELFİN 1329 1110 TUR ÇEŞME BELEDİYE SPOR
172 ONAR KAĞAN 1328 1019 TUR BİREYSEL
173 ŞİMŞEK MELİKE 1325 1174 TUR ÜSTAD SATRANÇ SPOR KULÜBÜ KAHRAMANMARAŞ
174 FETTAH BATUHAN 1323 1017 TUR BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ
175 ER MİRA 1320   TUR APAYDIN SATRANÇ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
176 ERMEMİŞ KADİR EFE 1238 1319 TUR APAYDIN SATRANÇ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
177 AKBULUT MUSTAFA 1318   TUR BİREYSEL
178 KORKMAZ EREN 1318 1171 TUR ÇEŞME BELEDİYE SPOR
179 ŞENOL ABDULLAH UTKU 1318 1009 TUR BİREYSEL
180 KOYUNCU ÖMER ARDA 1314 1103 TUR ORMAN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
181 ACAR NEŞE 1311 1150 TUR ADASPOR -KUŞADASI SPOR KULÜBÜ
182 ÖZBEK OSMAN TUNCAY 1308   TUR BİREYSEL
183 ERALTAN YİĞİT 1307 1030 TUR ÜÇYOL SATRANÇ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ-İZMİR
184 KOTAN EREN 1307   TUR ÇALLI SPOR KULÜBÜ
185 ÖZTÜRK AHMET EMRE 1307   TUR BİREYSEL
186 ADAL İLKE 1302   TUR PİYON TERFİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
187 ERMEMİŞ ZEHRA ECE 1302   TUR APAYDIN SATRANÇ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
188 GADİMLİ İNCİ 1302   TUR KEPEZ AKDENİZ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
189 UYGUN SARP 1302   TUR SOLO YELKEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
190 ŞEN ENDER 1300 1124 TUR ORMAN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
191 ESEN SERHAT 1298 1203 TUR BİREYSEL
192 DÖNMEZ TAHSİN EFE 1296   TUR BİREYSEL
193 GÜNDOĞDU OĞUZHAN 1295   TUR BALIKESİR ALTIEYLÜL BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
194 KULAKSIZOĞLU MİRSU 1292 1255 TUR ORTACA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ-MUĞLA
195 ÖZKAYA ERDEM 1290   TUR ŞAHPARTA SATRANÇ SPOR KULÜBÜ
196 ÇİFÇİ ALAETTİN 1287 1209 TUR AMATÖR SPORCULAR VE SPOR ADAMLARI KULÜBÜ ( TASSAD)
197 KARAKAFA HAKAN 1284 1148 TUR MANİSA YUNUSEMRE BELEDİYESPOR KULÜBÜ
198 ERÇELİK POYRAZ MERT 1283   TUR BİREYSEL
199 YILMAZ OĞUZ 1281 1134 TUR ULUDAĞ SATRANÇ SPOR KULÜBÜ
200 ÖZBÜLBÜL ARTUN 1277 1044 TUR BİREYSEL
201 ŞAHİN EFE 1275   TUR BİREYSEL
202 NAY BERK 1274 1095 TUR BİREYSEL
203 YAVUZ HASAN BUĞRAHAN 1272 1008 TUR YILDIZ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
204 KÖSEOĞLU HİKMET CAN 1267   TUR BİREYSEL
205 ERÇELİK DOĞAN ERSİN 1265   TUR BİREYSEL
206 YAZICI SERKAN 1225 1263 TUR BİREYSEL
207 ASRİ MEHMET BERAT 1257   TUR BİREYSEL
208 IŞIK ENES MERT 1255   TUR MUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
209 ŞAHİN ZEKAİ 1250 1084 TUR BAŞAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
210 ARUZ EKİN 1245   TUR D4 SATRANÇ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
211 GİZDAŞ SALİM EMRE 1245   TUR MERSİN ZEKA SATRANÇ KULÜBÜ
212 ORAK KUTAY 1245   TUR BİREYSEL
213 ŞENOL ATAKAN TOPRAK 1242   TUR KEPEZ AKDENİZ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
214 UMAN AHMET 1240   TUR ANKARA DEMİRSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
215 GÜNEL YUSUFEMİN 1239   TUR KARE SATRANÇ İNGİLİZCE MATEMATİK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
216 KAPLANGİRAY AYBERK 1236   TUR ŞAHPARTA SATRANÇ SPOR KULÜBÜ
217 GÖKER YAVUZ AYBERK 1235   TUR ŞAHPARTA SATRANÇ SPOR KULÜBÜ
218 SEZGİN DİLA NUR 1230 1160 TUR GERÇEK SPOR KULÜBÜ-SAMSUN
219 DOĞAN ATA DESTAN 1229   TUR BİREYSEL
220 KAVUKCU BERRA 1227   TUR KARAMAN MASTERLER SPOR KULÜBÜ
221 TORAMAN BATUHAN 1227   TUR BİREYSEL
222 GÜL PINAR 1224 1181 TUR BORNOVA BELEDİYESİ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
223 UYSALLI ZÜHTÜ 1224 1152 TUR BİREYSEL
224 KESEN SELAY 1219 1026 TUR BİREYSEL
225 ERTUĞRUL EDA 1216   TUR BİREYSEL
226 OĞUR ARDIL BEŞER 1216   TUR EDESSA 7 YILDIZ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
227 BALA ONUR 1212   TUR BİREYSEL
228 YAMAN EFE 1208   TUR BİREYSEL
229 HUSEYNOV UMUT 1199   TUR KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KAĞIT SPOR KULÜBÜ
230 AKDUR CEMRE 1196   TUR ÇANAKKALE DORUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
231 ER MÜMÜN 1194   TUR BİREYSEL
232 GÜREL AHMET SALİH 1192   TUR KARŞIYAKA MİRA SATRANÇ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
233 YILMAZ BERKE 1192 1013 TUR İZMİR SATRANÇ SPOR KULÜBÜ
234 ŞARKLIOĞLU AYBERK CENAB 1185   TUR BİREYSEL
235 ATAKAN KAZIM 1177 1118 TUR GÜNGÖREN ATLETİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
236 AYHAN MEHMET FATİH 1174   TUR BİREYSEL
237 ERMEMİŞ DOĞAN EGE 1173   TUR APAYDIN SATRANÇ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
238 KAPLANGİRAY CANBERK 1173   TUR ŞAHPARTA SATRANÇ SPOR KULÜBÜ
239 KANTER ÖZÜM 1170   TUR ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ
240 BOZKURT DORA 1168   TUR BİREYSEL
241 YAMAN ÜNAL 1168   TUR BİREYSEL
242 DURAN ŞEVVAL 1167   TUR GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
243 ŞENYAŞAR AHMET BORA 1165   TUR BİREYSEL
244 KORKMAZ CEM DENİZ 1162 1044 TUR ÇEŞME BELEDİYE SPOR
245 KIRALİ BERKAY 1157   TUR BİREYSEL
246 YEMEZ YUNUS 1157   TUR BİREYSEL
247 AİZHARYK KALİZA   1153 KAZ KAZAKISTAN
248 AYHAN YAVUZ SELİM 1149   TUR KARE SATRANÇ İNGİLİZCE MATEMATİK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
249 YEMEZ BEYAZIT 1146   TUR BİREYSEL
250 NARSAK SELİN 1145   TUR BİREYSEL
251 KARADAĞ ZEYNEP 1134   TUR BİREYSEL
252 DEMİRAL CELİL 1130   TUR BİREYSEL
253 ORAN NAZIM ÇETİN 1129   TUR BİREYSEL
254 ÖZBOSNALIOĞLU MERT 1122   TUR BETÜL CEMRE YILDIZ SATRANÇ SPOR KULÜBÜ
255 YILDIRIM YILMAZ 1113   TUR BİREYSEL
256 KERİMOĞLU TUNA 1105   TUR BİREYSEL
257 USTA KAZIM ARTUN 1104   TUR BİREYSEL
258 AÇIKKOL ARAS 1103   TUR BİREYSEL
259 GADİMLİ NERGİZ 1103   TUR OLBİA SATRANÇ VE SPOR KULÜBÜ
260 UÇAN HAKAN 1098   TUR BİREYSEL
261 ÇAKIR HÜSEYİN AZİZ 1095   TUR BİREYSEL
262 DURMAZ ZEYNEP 1093   TUR KARE SATRANÇ İNGİLİZCE MATEMATİK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
263 OKUTAN EMİR SARP 1086   TUR BİREYSEL
264 ERTÜRK BORA 1078   TUR ATAKENT ELİT SPOR KULÜBÜ
265 ŞENOL ARTUN 1077   TUR BİREYSEL
266 GÖKDOĞAN YUSUF 1072   TUR BİREYSEL
267 GENBAY REYHAN 1069   TUR BİREYSEL
268 YILDIZ TUNA URAS 1069   TUR ROTA KOLEJİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
269 GÜRBÜZ KENAN 1065   TUR BİREYSEL
270 ÇİMSÖKEN YAREN 1059   TUR BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ
271 ŞAR SİNAN 1056   TUR BİREYSEL
272 ÇALIŞKAN MEHMET OĞUZ 1051   TUR BİREYSEL
273 TEZCAN CANBERK 1051   TUR BİREYSEL
274 KAYA FERZAN ULAŞ 1044   TUR BİREYSEL
275 KOYUNCU MAHMUT ERDEM 1041   TUR BİREYSEL
276 ERTEN EREN 1024   TUR BİREYSEL
277 YILMAZ AZRA 1021   TUR ULUDAĞ SATRANÇ SPOR KULÜBÜ
278 DURMAZ UFUK 1020   TUR BİREYSEL
279 AKBULUT MEHMET BAHADIR 1019   TUR BİREYSEL
280 BAŞARAN ÇAĞATAY ŞÜKRÜ 1000   TUR BİREYSEL
281 DEMİRAL CEYLİN BEHİCE 1000   TUR BİREYSEL
282 GÜREL ARZUSENA 1000   TUR KARŞIYAKA MİRA SATRANÇ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
283 KAPLAN NECİP ANIL 1000   TUR BİREYSEL
284 KOÇ YAŞAR DOĞU 1000   TUR BİREYSEL
285 ÖNEL YUSUF EGE 1000   TUR ŞAHPARTA SATRANÇ SPOR KULÜBÜ
286 ÖZTAŞ VOLKAN 1000   TUR BİREYSEL
287 SOYLU BEREN 1000   TUR BİREYSEL
288 AK MEHMET DENİZ     TUR BİREYSEL
289 ALAY MERVE BÜŞRA     TUR BİREYSEL
290 AVŞAR UMUT HÜSEYİN     TUR BİREYSEL
291 BOZKURT CELAL     TUR BİREYSEL
292 ÇETİN EREN     TUR BİREYSEL
293 ERGÜN KAĞAN ERSAGUN     TUR BİREYSEL
294 HANÇER FAHİR ATA     TUR BİREYSEL
295 KORKMAZ URAS     TUR KARŞıYAKA MIRA SATRANÇ SPOR KULÜBÜ DERNEĞI
296 ORAK ALP     TUR BİREYSEL
297 SABİR AHMED     AZE AZERBAYCAN
298 SAĞLIK MUSTAFA ENGİN     TUR BİREYSEL
299 SALKIM KAAN DORUK     TUR BİREYSEL
300 SEVİM ECRİN ELA     TUR BİREYSEL
301 ÜÇKAN HALUK     TUR BİREYSEL
Turkish Chess Federation © 2013