English (United Kingdom)Turkish (Turkiye)
 
banner kayit2
banner kayitliste

tsf logo 2015

banner isbanknew

gsb logo 2019


cesme logoulusoy

 


  Excel Dosyasını Kaydet
7th Çeşme International Open Chess Tournament
Category A
 
Organizer(s) : TURKISH CHESS FEDERATION, ÇEŞME MUNICIPALITY
Tournament Director : IO Sarisac, Mehmet 34521925
Chief Arbiter : IA Yuce, Birol 6361854
Deputy Chief Arbiter : FA Ulusoy, Mustafa 6306438; FA Yildiz, Suat 34553991
Arbiter : NA Yoldas, Aziz 34554017; NA Ozkurt, Baris 26354055; NA Kara, Gokben 34591354; NA Yildirim, Hikmet 34528717;
NA Demir, Rifat 34583017; Kaptan Mirazli, Dilek; Kaya, Ertan 34557008; Karakose, Hasan 34542728; Dogru, Metin;
Tumer, Ramazan 6352227; Ozkan, Yadigar
Town : ÇEŞME AYIOS HARALAMBOS CHURCH VE ÇEŞME SPORTS
Rating-Ø : 2130
Date : 2019/06/24 To 2019/06/30
 
Starting Rank List
 
SNo. Name NRtg IRtg FED Club
1 GM BAKLAN VLADIMIR   2620 UKR UKRAYNA
2 GM BERNADSKIY VITALIY   2578 UKR UKRAYNA
3 IM ISKANDAROV MISRATDIN   2502 AZE AZERBAYCAN
4 GM QUPARADZE GIGA   2498 GEO GÜRCİSTAN
5 GM MAMMADOV ZAUR   2428 AZE AZERBAYCAN
6 GM ERDOGDU AZİZ MERT 2423 2391 TUR PENDİK SATRANÇ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
7 IM GOKERKAN CEM KAAN 2281 2415 TUR PENDİK SATRANÇ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
8 IM LAVROV MAXIM   2401 RUS RUSYA
9 GM BARSOV ALEXEI   2397 UZB ÖZBEKİSTAN
10 IM BASHIRLI NAIL   2367 AZE AZERBAYCAN
11 FM TUNCER TUNA 2249 2365 TUR BEŞİKTAŞ JİMNASTİK KULÜBÜ
12 IM KOKSAL EGE 2336 2363 TUR PENDİK SATRANÇ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
13 GM ANNAGELDYEV ORAZLY   2353 TKM TÜRKMENİSTAN
14 FM KAMER KAYRA 2235 2353 TUR TARSUS ZEKA SATRANÇ KULÜBÜ
15 IM RZAYEV BAHRUZ   2340 AZE AZERBAYCAN
16 FM EMINOV ORKHAN 2329 2314 TUR ANKARA DEMİRSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
17 IM GULIEV LOGMAN   2320 AZE AZERBAYCAN
18 IM CHIGHLADZE IVERI   2317 GEO GÜRCİSTAN
19 FM OLCUM AHMET 2263 2315 TUR TATVAN SATRANÇ EĞİTİMİ SPOR KULÜBÜ
20 FM SEVGI VOLKAN 2307 2302 TUR DARÜŞŞAFAKA SPOR KULÜBÜ
21 FM GUNDUZ UMUT ERDEM 2211 2302 TUR ROTA KOLEJİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
22 FM KUCUKSARI KAAN 2002 2299 SWE 07 DENİZ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
23 FM ALPARSLAN IŞIK 2290 2293 TUR APAYDIN SATRANÇ VE SPOR KULÜBÜ
24 GM LOMSADZE DAVIT   2292 GEO GÜRCISTAN
25 CM DOĞAN NAZMİ CAN 2260 2276 TUR SERTEL GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
26 IM GUSEYNOV ALIHAN   2274 UZB ÖZBEKİSTAN
27 WGM KAZIMOVA NARMIN   2271 AZE AZERBAYCAN
28 IM DARBAN MORTEZA   2264 IRI İRAN
29 FM AYDINCELEBI KAGAN 2111 2258 TUR PENDİK SATRANÇ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
30 FM OZENIR EKIN BARIS 2180 2250 TUR BEYAZKALE SATRANÇ EVİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
31 CAN MELİH KAAN 2243 2204 TUR ANKARA DEMİRSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
32 BASHİROV TEYMUR   2238 AZE SALİHLİ SARDES SATRANÇ KULÜBÜ
33 FM ÖZATEŞ TUNA 2203 2214 TUR SAMANDAĞ ALTIN PİYON SPOR KULÜBÜ
34 CM ÖZKAN ERVİN 2196 2159 TUR BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ
35 FM MOHANNAD FARHAN   2193 JOR ÜRDÜN
36 KARA YANKI 2095 2186 TUR BİREYSEL
37 GÜLBEYAZ EMİR 2176 2157 TUR GÖKYAY VAKFI SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
38 CM YILMAZ GÖKTAN 2175 2155 TUR GÖKYAY VAKFI SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
39 FADEEV SEMEN   2168 RUS RUSYA
40 ALIYEV ELNUR 2164 2155 AZE AZERBAYCAN
41 CM TEPE EFE CAN 2120 2150 TUR EGO SPOR KULÜBÜ
42 CM ERDOĞAN ANIL BERK 2127 2087 TUR BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ
43 CANSUN CAN ALP 2105 2121 TUR BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ
44 RZAYEV ASKAR ALİAKBAR 2119 2089 TUR BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
45 CM CAPUTCUOGLU ZEKI BERKE 2029 2097 TUR ÇANAKKALE DORUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
46 CM UNAT CAN HAKTAN 2097 2079 TUR DARÜŞŞAFAKA SPOR KULÜBÜ
47 ABDULLAYEV AZER 2083 2064 AZE MANİSA TURKUAZ SATRANÇ SPOR KULÜBÜ
48 GÜLSOY MUSTAFA ALPAGO 2081 2055 TUR KRATER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
49 MAMMADOV GULAM   2059 AZE AZERBAYCAN
50 WFM GOKBULUT JULIA 2049 2058 TUR MANİSA TURKUAZ SATRANÇ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
51 ÖZÇELİK ALİ KAAN 2051 1989 TUR GERÇEK SPOR KULÜBÜ-SAMSUN
52 KOÇYİĞİT BUSE NAZ 1943 2045 TUR BİTLİS SATRANÇ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
53 BÜKE FURKAN 2033 1935 TUR KÖROĞLU SATRANÇ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
54 ÇELİKER YAKUP 2032 1930 TUR GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
55 BİLYAP ENİS 2023 1941 TUR KARŞIYAKA SATRANÇ İHTİSAS SPOR KLÜBÜ DERNEĞİ
56 TAŞKIRAN RECEP 2023 1898 TUR ARTVİN İL ÖZEL İDARESİ SPOR KULÜBÜ
57 TIRAK MERT 2022 1997 TUR BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ)
58 AKIN YAĞIZ ÇINAR 2021 1955 TUR BİREYSEL
59 YILDIZAK GÖKSEL 2020 1950 TUR ESKİŞEHİR TAŞCI SATRANÇ SPOR KULÜBÜ
60 DEĞİRMENCİ YAĞIZ 2019 1923 TUR MERCAN SATRANÇ EĞİTİM KÜLTÜR SANAT VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
61 BÜKER MUHİTTİN 2017 1991 TUR DOĞUKIŞLA GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ
62 AGM YASİN HÜR 2001 1953 TUR 07 DENİZ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
63 KAYA ENES 2001 1931 TUR TURGUTLU DEHA SATRANÇ VE EĞİTİM KULÜBÜ DERNEĞİ
64 EMİR EMİRHAN 2000 1904 TUR DÜZCE AS GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
65 ALTUNBAY ÖNDER 1884 1996 TUR DOĞUKIŞLA GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ
66 YERDEN HÜSEYİN EREN 1992 1992 TUR KAHRAMANMARAŞ SATRANÇ SPOR KULUBÜ
67 YAYLALI ADNAN DOĞAN 1988 1920 TUR OLBİA SATRANÇ VE SPOR KULÜBÜ
68 GRİGORYEV ARMEN   1986 GEO GÜRCISTAN
69 ÖNEM UZAY ALTAY 1986 1902 TUR BİREYSEL
70 CM ERTEN KEREM 1982 1750 TUR KARAMAN SAĞLIK SPOR KULUBÜ
71 KARATAŞ KUTAY 1979 1846 TUR MARMARA ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
72 DEMİRÇİN KASIM 1978 1883 TUR DR. METİN SÜRMELİ SATRANÇ KULÜBÜ
73 TAŞPINAR YANKI 1978 1938 TUR SALİHLİ SARDES SATRANÇ KULÜBÜ
74 SAYIN ATAKAN 1968 1925 TUR BORÇELİK BURSA DENEYİM SATRANÇ SPOR KULÜBÜ
75 ÖZTEKİN KEREM CAN 1966 1933 TUR MERCAN SATRANÇ EĞİTİM KÜLTÜR SANAT VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
76 SARIKAVAK SERDAR İHSAN 1956 1826 TUR İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ SPOR BİRLİĞİ KULÜBÜ
77 TAHAOĞLU UĞUR BARKIN 1953 1939 TUR MARMARA ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
78 FM KARADAG EFLATUN CEM 1952 1821 TUR ÇALLI SPOR KULÜBÜ
79 KÜRÜZ YUSUF 1950 1876 TUR MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR KULÜBÜ
80 CAN FURKAN 1944 1946 TUR MERCAN SATRANÇ EĞİTİM KÜLTÜR SANAT VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
81 WCM SADE DEFNE 1848 1943 TUR KÖROĞLU SATRANÇ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
82 ERDOĞAN ATAKAN 1937 1801 TUR SEYHAN BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
83 ŞAR CAN 1935 1856 TUR BİREYSEL
84 BEKİRAĞAOĞLU UMUT 1925 1877 TUR ÇALLI SPOR KULÜBÜ
85 İYİOL MEHMET 1922 1881 TUR BORÇELİK BURSA DENEYİM SATRANÇ SPOR KULÜBÜ
86 KAYAN VELİ 1922 1863 TUR MERCAN SATRANÇ EĞİTİM KÜLTÜR SANAT VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
87 GÜREL EDİZ 1920 1914 TUR BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ
88 YILDIZ TALAT 1919 1772 TUR ÇEŞME BELEDİYE SPOR
89 ÖNEM CEM 1917 1832 TUR EDİRNE SATRANÇ EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
90 SELVİ KAAN 1910 1811 TUR ÇEŞME YELKEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
91 ASLAN DOĞUKAN 1909 1806 TUR SUNGURLU EĞİTİM GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
92 ÖZSAÇ SAMET HARUN 1904 1860 TUR AYDIN SATRANÇ EĞİTİM MERKEZİ SPOR KULÜBÜ
93 WFM GÜNDOĞAN SİNEM ÇAĞLA 1901 1839 TUR BORÇELİK BURSA DENEYİM SATRANÇ SPOR KULÜBÜ
94 SEMERCİ MUSTAFA 1900 1833 TUR ÖDEMİŞ BELEDİYE
95 TÜTÜNCÜ ALİ 1900 1811 TUR APAYDIN SATRANÇ VE SPOR KULÜBÜ
Turkish Chess Federation © 2013