English (United Kingdom)Turkish (Turkiye)
 
banner kayit2
banner kayitliste

tsf logo 2015

banner isbanknew

gsb logo 2019


cesme logoulusoy

 


  Excel Dosyasını Kaydet
7th Çeşme International Open Chess Tournament
Category A
 
Organizer(s) : TURKISH CHESS FEDERATION, ÇEŞME MUNICIPALITY
Tournament Director : IO Sarisac, Mehmet 34521925
Chief Arbiter : IA Yuce, Birol 6361854
Deputy Chief Arbiter : FA Ulusoy, Mustafa 6306438; FA Yildiz, Suat 34553991
Arbiter : NA Yoldas, Aziz 34554017; NA Ozkurt, Baris 26354055; NA Kara, Gokben 34591354; NA Yildirim, Hikmet 34528717; NA Demir, Rifat 34583017; Kaptan Mirazli, Dilek 26382512;
Kaya, Ertan 34557008; Karakose, Hasan 34542728; Dogru, Metin 26382520; Tumer, Ramazan 6352227; Ozkan, Yadigar 26382539
Town : ÇEŞME AYIOS HARALAMBOS CHURCH AND ÇEŞME SPORTS
Rating-Ø : 2130
Date : 2019/06/24 To 2019/06/30
 
Final ranking
 
SIRA B.NO. İSİM UKD ELO FED KULÜP/ŞEHİR 50 YAŞ ÜSTÜ PUAN BH. SB Res. Vict
1 4 GM QUPARADZE, GIGA   2498 GEO GÜRCİSTAN 50 44,50 0 6
2 3 IM ISKANDAROV, MISRATDIN   2502 AZE AZERBAYCAN 48 41,25 0 7
3 1 GM BAKLAN, VLADIMIR   2620 UKR UKRAYNA 50½ 36,00 0 5
4 18 IM CHIGHLADZE, IVERI   2317 GEO GÜRCİSTAN 45½ 32,25 0 6
5 5 GM MAMMADOV, ZAUR   2428 AZE AZERBAYCAN 42½ 31,25 0 6
6 11 FM TUNCER, TUNA 2249 2365 TUR BEŞİKTAŞ JİMNASTİK KULÜBÜ 42 33,00 0 5
7 7 IM GOKERKAN, CEM KAAN 2281 2415 TUR PENDİK SATRANÇ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 42 32,75 0 5
8 9 GM BARSOV, ALEXEI   2397 UZB ÖZBEKİSTAN S50 39½ 30,00 0 5
9 13 GM ANNAGELDYEV, ORAZLY   2353 TKM TÜRKMENİSTAN S50 38 29,50 0 5
10 2 GM BERNADSKIY, VITALIY   2578 UKR UKRAYNA 6 49 31,75 0 4
11 8 IM LAVROV, MAXIM   2401 RUS RUSYA 6 44½ 29,50 0 5
12 20 FM SEVGI, VOLKAN 2307 2302 TUR DARÜŞŞAFAKA SPOR KULÜBÜ 6 43½ 29,25 0 4
13 22 FM KUCUKSARI, KAAN 2002 2299 SWE 07 DENİZ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 6 43 27,00 0 6
14 10 IM BASHIRLI, NAIL   2367 AZE AZERBAYCAN 6 42½ 30,00 0 4
15 26 IM GUSEYNOV, ALIHAN   2274 UZB ÖZBEKİSTAN 6 41½ 28,75 0 4
16 25 CM DOĞAN, NAZMİ CAN 2260 2276 TUR SERTEL GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 46½ 26,75 0 5
17 16 FM EMINOV, ORKHAN 2329 2314 TUR ANKARA DEMİRSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 44½ 27,75 0 4
18 12 IM KOKSAL, EGE 2336 2363 TUR PENDİK SATRANÇ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 44½ 27,25 0 5
19 24 GM LOMSADZE, DAVIT   2292 GEO GÜRCISTAN 43½ 26,25 0 3
20 6 GM ERDOGDU, AZİZ MERT 2423 2391 TUR PENDİK SATRANÇ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 42 25,25 0 4
21 42 CM ERDOĞAN, ANIL BERK 2127 2087 TUR BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ 40½ 24,50 0 3
22 29 FM AYDINCELEBI, KAGAN 2111 2258 TUR PENDİK SATRANÇ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 40 23,00 0 5
23 14 FM KAMER, KAYRA 2235 2353 TUR TARSUS ZEKA SATRANÇ KULÜBÜ 39 24,00 0 4
24 43 CANSUN, CAN ALP 2105 2121 TUR BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ 38½ 22,25 0 4
25 17 IM GULIEV, LOGMAN   2320 AZE AZERBAYCAN 36½ 24,25 0 4
26 73 TAŞPINAR, YANKI 1978 1938 TUR SALİHLİ SARDES SATRANÇ KULÜBÜ 33½ 21,25 0 4
27 38 CM YILMAZ, GÖKTAN 2175 2155 TUR GÖKYAY VAKFI SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 5 48½ 27,75 0 3
28 32 BASHİROV, TEYMUR   2238 AZE SALİHLİ SARDES SATRANÇ KULÜBÜ 5 48 25,25 0 4
29 30 FM OZENIR, EKIN BARIS 2180 2250 TUR BEYAZKALE SATRANÇ EVİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 5 47½ 25,75 0 4
30 36 KARA, YANKI 2095 2186 TUR BİREYSEL 5 46 27,00 0 2
31 27 WGM KAZIMOVA, NARMIN F   2271 AZE AZERBAYCAN 5 42 22,25 0 4
32 28 IM DARBAN, MORTEZA   2264 IRI İRAN 5 41½ 21,25 0 3
33 33 FM ÖZATEŞ, TUNA 2203 2214 TUR SAMANDAĞ ALTIN PİYON SPOR KULÜBÜ 5 41 20,50 0 5
34 46 CM UNAT, CAN HAKTAN 2097 2079 TUR DARÜŞŞAFAKA SPOR KULÜBÜ 5 39½ 21,00 0 4
35 66 YERDEN, HÜSEYİN EREN 1992 1992 TUR KAHRAMANMARAŞ SATRANÇ SPOR KULUBÜ 5 37 20,00 0 5
36 49 MAMMADOV, GULAM   2059 AZE AZERBAYCAN 5 36 18,25 0 4
37 59 YILDIZAK, GÖKSEL 2020 1950 TUR ESKİŞEHİR TAŞCI SATRANÇ SPOR KULÜBÜ 5 33 18,25 0 3
38 34 CM ÖZKAN, ERVİN 2196 2159 TUR BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ 45½ 20,25 0 4
39 44 RZAYEV, ASKAR ALİAKBAR 2119 2089 TUR BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 44½ 21,25 0 4
40 45 CM CAPUTCUOGLU, ZEKI BERKE 2029 2097 TUR ÇANAKKALE DORUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 42½ 19,75 0 4
41 19 FM OLCUM, AHMET 2263 2315 TUR TATVAN SATRANÇ EĞİTİMİ SPOR KULÜBÜ 40½ 20,00 0 4
42 47 ABDULLAYEV, AZER 2083 2064 AZE MANİSA TURKUAZ SATRANÇ SPOR KULÜBÜ 40 18,50 0 3
43 41 CM TEPE, EFE CAN 2120 2150 TUR EGO SPOR KULÜBÜ 39½ 17,75 0 4
44 31 CAN, MELİH KAAN 2243 2204 TUR ANKARA DEMİRSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 38½ 17,25 0 3
45 35 FM MOHANNAD, FARHAN   2193 JOR ÜRDÜN 38 18,75 0 2
46 69 ÖNEM, UZAY ALTAY 1986 1902 TUR BİREYSEL 37 15,25 0 4
47 90 SELVİ, KAAN 1910 1811 TUR ÇEŞME YELKEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 36½ 18,75 0 2
48 84 BEKİRAĞAOĞLU, UMUT 1925 1877 TUR ÇALLI SPOR KULÜBÜ 35½ 19,50 0 2
49 87 GÜREL, EDİZ 1920 1914 TUR BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ 35½ 18,75 0 2
50 54 ÇELİKER, YAKUP 2032 1930 TUR GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ S50 34½ 14,00 0 4
51 57 TIRAK, MERT 2022 1997 TUR BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ) 33 13,25 0 3
52 74 SAYIN, ATAKAN 1968 1925 TUR BORÇELİK BURSA DENEYİM SATRANÇ SPOR KULÜBÜ 32 15,25 0 3
53 63 KAYA, ENES 2001 1931 TUR TURGUTLU DEHA SATRANÇ VE EĞİTİM KULÜBÜ DERNEĞİ 31 14,25 0 4
54 64 EMİR, EMİRHAN 2000 1904 TUR DÜZCE AS GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 29 11,50 0 3
55 53 BÜKE, FURKAN 2033 1935 TUR KÖROĞLU SATRANÇ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 4 41 16,50 0 2
56 50 WFM GOKBULUT, JULIA F 2049 2058 TUR MANİSA TURKUAZ SATRANÇ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 4 39½ 16,00 0 2
57 40 ALIYEV, ELNUR 2164 2155 AZE AZERBAYCAN 4 37 16,00 0 3
58 67 YAYLALI, ADNAN DOĞAN 1988 1920 TUR OLBİA SATRANÇ VE SPOR KULÜBÜ 4 37 13,25 0 3
59 85 İYİOL, MEHMET 1922 1881 TUR BORÇELİK BURSA DENEYİM SATRANÇ SPOR KULÜBÜ 4 36 15,50 0 3
60 39 FADEEV, SEMEN   2168 RUS RUSYA 4 35½ 14,75 0 2
61 70 CM ERTEN, KEREM 1982 1750 TUR KARAMAN SAĞLIK SPOR KULUBÜ 4 34½ 13,25 0 3
62 61 BÜKER, MUHİTTİN 2017 1991 TUR DOĞUKIŞLA GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ S50 4 34½ 12,50 0 4
63 68 GRİGORYEV, ARMEN   1986 GEO GÜRCISTAN S50 4 31½ 13,75 0 3
64 82 ERDOĞAN, ATAKAN 1937 1801 TUR SEYHAN BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 4 31½ 13,50 0 2
65 15 IM RZAYEV, BAHRUZ   2340 AZE AZERBAYCAN 37½ 13,00 0 2
66 95 TÜTÜNCÜ, ALİ 1900 1811 TUR APAYDIN SATRANÇ VE SPOR KULÜBÜ 36½ 13,00 0 2
67 51 ÖZÇELİK, ALİ KAAN 2051 1989 TUR GERÇEK SPOR KULÜBÜ-SAMSUN 36½ 10,50 0 2
68 92 ÖZSAÇ, SAMET HARUN 1904 1860 TUR AYDIN SATRANÇ EĞİTİM MERKEZİ SPOR KULÜBÜ 36 14,00 0 2
69 71 KARATAŞ, KUTAY 1979 1846 TUR MARMARA ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 35½ 14,00 0 1
70 80 CAN, FURKAN 1944 1946 TUR MERCAN SATRANÇ EĞİTİM KÜLTÜR SANAT VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 35 14,50 0 1
71 83 ŞAR, CAN 1935 1856 TUR BİREYSEL 35 14,25 0 2
72 58 AKIN, YAĞIZ ÇINAR 2021 1955 TUR BİREYSEL 35 10,00 0 2
73 88 YILDIZ, TALAT 1919 1772 TUR ÇEŞME BELEDİYE SPOR 33½ 12,75 0 1
74 60 DEĞİRMENCİ, YAĞIZ 2019 1923 TUR MERCAN SATRANÇ EĞİTİM KÜLTÜR SANAT VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 33 11,75 0 1
93 WFM GÜNDOĞAN, SİNEM ÇAĞLA F 1901 1839 TUR BORÇELİK BURSA DENEYİM SATRANÇ SPOR KULÜBÜ 33 11,75 0 1
76 76 SARIKAVAK, SERDAR İHSAN 1956 1826 TUR İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ SPOR BİRLİĞİ KULÜBÜ 31½ 10,00 0 3
77 77 TAHAOĞLU, UĞUR BARKIN 1953 1939 TUR MARMARA ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 3 38½ 11,00 0 3
78 75 ÖZTEKİN, KEREM CAN 1966 1933 TUR MERCAN SATRANÇ EĞİTİM KÜLTÜR SANAT VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 3 36 13,25 0 1
79 81 WCM SADE, DEFNE F 1848 1943 TUR KÖROĞLU SATRANÇ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 3 35½ 10,75 0 1
80 91 ASLAN, DOĞUKAN 1909 1806 TUR SUNGURLU EĞİTİM GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 3 33 10,50 0 1
81 86 KAYAN, VELİ 1922 1863 TUR MERCAN SATRANÇ EĞİTİM KÜLTÜR SANAT VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 3 33 7,75 0 2
82 94 SEMERCİ, MUSTAFA 1900 1833 TUR ÖDEMİŞ BELEDİYE 3 29 6,00 0 2
83 72 DEMİRÇİN, KASIM 1978 1883 TUR DR. METİN SÜRMELİ SATRANÇ KULÜBÜ 34½ 7,75 0 2
84 65 ALTUNBAY, ÖNDER 1884 1996 TUR DOĞUKIŞLA GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ 33 8,75 0 0
85 89 ÖNEM, CEM 1917 1832 TUR EDİRNE SATRANÇ EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ S50 32½ 7,00 0 2
86 56 TAŞKIRAN, RECEP 2023 1898 TUR ARTVİN İL ÖZEL İDARESİ SPOR KULÜBÜ 30 6,00 0 1
87 52 KOÇYİĞİT, BUSE NAZ F 1943 2045 TUR BİTLİS SATRANÇ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 29 4,75 0 1
88 62 AGM HÜR, YASİN 2001 1953 TUR 07 DENİZ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ S50 22½ 4,50 0 2
89 21 FM GUNDUZ, UMUT ERDEM 2211 2302 TUR ROTA KOLEJİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 2 32½ 7,75 0 1
90 23 FM IŞIK, ALPARSLAN 2290 2293 TUR APAYDIN SATRANÇ VE SPOR KULÜBÜ 2 31 7,50 0 0
91 79 KÜRÜZ, YUSUF 1950 1876 TUR MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR KULÜBÜ 2 30½ 5,25 0 1
92 48 GÜLSOY, MUSTAFA ALPAGO 2081 2055 TUR KRATER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 2 29½ 5,75 0 1
93 37 GÜLBEYAZ, EMİR 2176 2157 TUR GÖKYAY VAKFI SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 31 5,75 0 0
94 78 FM KARADAG, EFLATUN CEM 1952 1821 TUR ÇALLI SPOR KULÜBÜ S50 29½ 3,50 0 0
95 55 BİLYAP, ENİS 2023 1941 TUR KARŞIYAKA SATRANÇ İHTİSAS SPOR KLÜBÜ DERNEĞİ S50 ½ 28 2,00 0 0
                             
                             
                             
Turkish Chess Federation © 2013