Turkish (Turkiye)English (United Kingdom)
cesme logo

GSB Logo 2015
tsf logo 2015
ulusoy

cesme marina 

Çeşme Uluslararası Açık Satranç Turnuvası Sona Erdi
DSC 0059
Çeşme Uluslararası Açık Satranç Turnuvası bugün 15:30’da yapılan ödül töreniyle sona erdi.  Ödül törenine Çeşme Belediye Başkanı Muhittin DALGIÇ, TSF Başkanı Gülkız TULAY, Çeşme Belediye Başkan Vekili Şakir KARADEDE, Gençlik Spor Müdür Vekili Emin KÜÇÜK, IC Marina Genel Müdürü Can AKALTAN, TSF İl Temsilcisi Mustafa ULUSOY, Çeşme Kent Konseyi Başkanı Ömer ÖNAL, sponsorlar, satranç sporcuları ve velilerin katılımıyla gerçekleşti.
 

 


5TH ÇEŞME INTERNATIONAL OPEN CHESS TOURNAMENT
CATEGORY A
GENEL KATEGORİ ÖDÜLLERİ
Rank Name Country/City Pts BH. SB
1 GM SUMETS ANDREY UKRAYNA 7 50½ 40,50
2 GM RASULOV VUGAR AZERBAYCAN 7 49 39,75
3 GM SOLODOVNICHENKO YURI UKRAYNA 7 48½ 38,50
4 GM SHANAVA KONSTANTINE GÜRCISTAN 7 47½ 39,75
5 GM QUPARADZE GIGA GÜRCISTAN 7 47 39,00
6 GM GLEIZEROV EVGENY RUSYA 7 46½ 39,25
7 GM BAKLAN VLADIMIR UKRAYNA 49 37,00
8 IM SADIKHOV ULVI AZERBAYCAN 49 36,75
9 GM DRAZIC SINISA SIRBİSTAN 47 33,50
10 GM NEVEDNICHY VLADISLAV ROMANYA 46½ 34,75
EN İYİ TÜRK SPORCU
Rank Name Country/City Pts BH. SB
1 IM ARAT UFUK SEZEN HATAY 44 31,25
2 GM HAZNEDAROGLU KIVANC MANİSA 6 43 29,50
3 FM TUNCER TUNA İSTANBUL 6 38 27,00
4 CM KILIÇ EFE MERT KOCAELİ 6 37 25,00
5 MADEN MİRAÇ  KEREM MANİSA 44½ 27,00
EN İYİ 55 YAŞ ve ÜSTÜ
Rank Name Country/City Pts BH. SB
1 GRIGORIEV ARMEN GÜRCISTAN 46 26,25
EN İYİ KADIN OYUNCU
Rank Name Country/City Pts BH. SB
1 WGM YILDIZ BETUL CEMRE F İSTANBUL 41½ 23,75
2 WCM ERECE ECE ALKIM F BURSA 39½ 18,25
3 WCM ÖZBAY ECE F MANİSA 36½ 16,00
4 YASSIBAĞ İPEK ASLI F İZMİR 4 42 16,50
5 WCM KAYA EMEL F MANİSA 4 42 15,75

 

5TH ÇEŞME INTERNATIONAL OPEN CHESS TOURNAMENT
CATEGORY B
GENEL KATEGORİ ÖDÜLLERİ
Rank Name Country/City Pts BH.
1 TOKAT NEHİR F DENİZLİ 46
2 DALOĞLU BERKAY ÇORUM 8 47
3 KUYUCUOĞULLARI ÇAĞAKAN ANKARA 48
4 BARIK ERTUNÇ BAHADIR AFYONKARAHİSAR 7 49
5 KOCAKAPLAN EMRE SAKARYA 7 45
6 ÜREGEN RAFET ANTALYA 7 43½
7 BEKTAŞ ÇAĞAN ERDEM AYDIN 7 43½
8 SAFARLI AYKHAN ADANA 7 42
9 AYDOĞDU SELCAN AYBERK BURSA 7 42
10 SARIBAŞ NİZAMETTİN İZMİR 7 37½
EN İYİ 16 YAŞ ALTI SPORCU
Rank Name Country/City Pts BH.
1 TOKAT NEHİR F DENİZLİ 46
2 KOCAKAPLAN EMRE SAKARYA 7 45
3 ÜREGEN RAFET ANTALYA 7 43½
EN İYİ 55 YAŞ ve ÜSTÜ
1 OYMANLI VELİ ESKİŞEHİR 6 46
EN İYİ KADIN OYUNCU
1 TOKAT NEHİR F DENİZLİ 46
2 KILIÇ GÜLSEREN F ADANA 6 45
3 GÜLÇEKEN SÜMEYYE F ÇORUM 6 42
4 TİKVEŞLİ CEYLİN F DENİZLİ 6 38½
5 BALOĞLU DİLA F MALATYA 38
EN İYİ ELO'SUZ OYUNCU
1 ÖZBEK EGE YALOVA 37½
2 KERA GÜRAY İZMİR 6 37
3 BAŞTEMİR MEHMET CAN GAZİANTEP 5 39

 

CATEGORY C - U14
GENEL KATEGORİ ÖDÜLLERİ
Rank Name Country/City BH. SB
1 ÇELİK HAKAN TRABZON 48 39,25
2 UYMAZ SÜLEYMAN ISPARTA 46 38,00
3 GEBEŞ FERHAT YAMAÇ MUĞLA 47 34,00
4 GÜLER GÖKÇE MERT ÇANAKKALE 46 33,00
5 YILMAZ İPEK F İZMİR 44 33,25
6 UĞURLU YAĞIZEFE İZMİR 44 28,75
7 ÇALMAN ECEM F İZMİR 43 28,00
8 ÜNLÜ EGE İZMİR 41½ 28,00
9 ÖNEL NAZİRE YAĞMUR F ISPARTA 40 23,75
EN İYİ KADIN SPORCU
Rank Name Country/City BH. SB
1 YILMAZ İPEK F İZMİR 44 33,25
2 ÇALMAN ECEM F İZMİR 43 28,00
3 ÖNEL NAZİRE YAĞMUR F ISPARTA 40 23,75

CATEGORY C - U14
GENEL KATEGORİ ÖDÜLLERİ
Rank Name Country/City BH. SB
1 UZGUR ARDA MUĞLA 47 47,75
2 CEYHAN MERT İZMİR 42½ 31,00
3 GÜLERYÜZ KUZEY İZMİR 52 39,75
4 ATİK MUHAMMED İHSAN ANTALYA 50 38,50
5 SİNANOĞLU YUSUF MANİSA 48 33,75
6 MUŞTU HATICE ASLI F İSTANBUL 43 32,25
7 ELVEREN ÇINAR ANKARA 42½ 30,50
8 GÜZEL EREN ANKARA 39 30,75
9 DURAK CAN İSTANBUL 46 32,75
10 SEFİK SİNAN İSTANBUL 46 28,50
EN İYİ KADIN SPORCU
Rank Name Country/City BH. SB
1 MUŞTU HATICE ASLI F İSTANBUL 43 32,25
2 WCM ASLAN EZGİ SELEN F İZMİR 38½ 24,50
3 ÇANKAYA AZRA F ISPARTA 46½ 25,75
 
Turkish Chess Federation © 2013