English (United Kingdom)Turkish (Turkiye)
 
banner kayit2
banner kayitliste

tsf logo 2015

banner isbanknew

gsb logo 2019


cesme logoulusoy

 

Uluslararası 4. Çeşme Açık Satranç Turnuvası
cesme2016 1501- 2015-2016 sezon vizeli TSF sporcu lisansına sahip tüm sporcular katılabilir.
2- Geçerli bir pasaporta ve FIDE ID numarasına sahip yabancı sporcular da yarışmaya katılabilir. Yabancı sporcularda lisans şartı aranmaz.
3- Yarışma İKİ (2) kategoride gerçekleşecektir.Kategori oluşumunda maksimum rating esas alınır.
A Kategorisi: 1700 ve üstü ELO/UKD puanı olan sporcular katılabilir.
B Kategorisi: 1699 ve altı ELO/UKD puanlı veya Elo/Ukd puanı olmayan sporcular katılabilir.
4- GM ve IM unvanlı sporculardan turnuva katkı payı alınmaz. Diğer sporcular için turnuva katkı payı 70.- TL, dir. Yabancı sporcular için başvurular,  Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir   e-posta adresine yapılmalıdır.
5- Katkı Payı: Şampiyonaya katılacak sporcular 70 TL katkı payı öderler. Katkı payı, Türkiye İş Bankası Ankara Şubesindeki Federasyon hesabına (4200-593 08 38) “ TC Kimlik No - Adı Soyadı - Çeşme Open Organizasyon Katkı Payı” açıklaması ile yatırılır. Dekont  Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir  adresine yollanır ya da Online Kredi Kartı ödeme sayfasından ödeme yapılıp kayıt için başvurabilirsiniz.
6- Türk sporcuların katkı payları TSF hesabına yatırdıktan sonra turnuvaya ön başvuru, http://www.cesmeopen.tsf.org.tr adresindeki çevrimiçi başvuru formu doldurularak yapılır. (Formun doldurulmasında hesap belgesi numarasına da ihtiyaç duyulacaktır.) Başvuruların ödemelerle birlikte, 17.06.2016 günü saat 18.00 tarihine kadar yapılmış olması gerekmektedir (Ad-Soyadı, TC Kimlik No, Doğum Tarihi, Cinsiyet, FIDE unvanı-ELO-UKD bilgilerine ihtiyaç duyulacaktır). Kayıt Kontrol masaları, Turnuva Salonu'nda 10.00’da açılacak ve aynı gün saat 14.30’da kapanacaktır. 
7-
Turnuva üç yüz kişiyle sınırlıdır. Kayıt kontenjanının yarısı (%50 ) A kategorisine ayrılmıştır. Bu orana unvanlı sporcular dâhil değildir. Turnuva sayfasından yapılan işlemler ön kayıt olarak kabul edilir.
 
 
Turkish Chess Federation © 2013