Turkish (Turkiye)English (United Kingdom)
cesme logo

GSB Logo 2015
tsf logo 2015
ulusoy

cesme marina 

Çeşme Open'da Dördüncü Tur Sona Erdi
4.3Çeşme Open’da dördüncü tur geride kaldı, günün zorlu maçlarının ardından turu maç kaybetmeyen sporcular GM Andry SUMMET ve GM Snisa DRAZİC oldu. Dördüncü tur sonunda 3½ puana sahip sporcular; GM Mikhail ULYBIN, GM Yuri SOLODOVNICHENKO, GM Vladıslav NEVEDNICHY ,IM Ulvi SADIKHOV, GM Vladimir BAKLAN, IM Nail BASHIRLI,GM Kostantine SAHANAVA. Bu kategorinin diğer tur sonuçlarını görmek için lütfen bu bağlantıyı tıklayınız.

 B kategorisinde dördüncü tur sonunda 4 puana sahip sporcular; Mücahit YENİL ve Jamsıd RAHMANI. Onları 3½  takip eden sporcular; Serkan BOZKURT ve Şükrü ALKAN.Bu kategorinin diğer tur sonuçlarını görmek için lütfen bu bağlantıyı tıklayınız.

 

C kategorisinde dördüncü tur sonunda birinci masada karşılaşan Tuna ADATEPE ve İpek YILMAZ maçının galibi Tuna ADATEPE oldu. 3½ puana sahip sporcular Ferhat Yamaç GEBEŞ, Hakan ÇELİK,Bu kategotinin diğer tur sonuçlarını görmek için  lütfen bu bağlantıyı tıklayınız.

 

D kategorisinde dördüncü tur sonunda 4 puana sahip sporcular Arda UZGUR ve Yusuf SİNANOĞLU, onları 3½  takip eden sporcular; Hatice Aslı MUSTU, Sinan SEFİK, Kuzey GÜLERYÜZ ve Nehar Barış KAYA. Bu kategotinin diğer tur sonuçlarını görmek için lütfen bu bağlantıyı tıklayınız.


4.1

4.2

Bu bağlantıyı tıklayıp diğer fotoğrafları görebilirisiniz.

 
Turkish Chess Federation © 2013