English (United Kingdom)Turkish (Turkiye)
tsf logo 2015

banner isbanknew

GSB Logo 2015



cesme logoulusoy

 

Çeşme Uluslararası Açık Satranç Turnuvası Sona Erdi
DSC 0071Çeşme Uluslararası Açık Satranç Turnuvası bugün 15:30’da yapılan ödül töreniyle sona erdi.  Ödül törenine Çeşme Kaymakamı Mustafa ERKAYIRAN, TSF Başkanı Gülkız TULAY, Çeşme Belediye Başkan Vekili Şakir KARADEDE, Belediye Spor Başkanı H.Şerif GÜM, Çeşme Belediye Meclis Üyesi Banu AYHAN, Emniyet Müdürü Tuncay YILMAZER, Liman BAŞKANI Nihat TOZMAN, TSF Yönetim Kurulu Üyesi Kıvanç GÜNGÖR, TSF Merkez Hakem Kurulu Başkanı Olgun KULAÇ, sponsorlar, satranç sporcuları ve velilerin katılımıyla gerçekleşti.

A Kategorisi/Genel

Sıra

Ünvan

Ad Soyad

1

GM

Vladimir BAKLAN

2

GM

Mustafa YILMAZ

3

WGM

Betül Cemre YILDIZ

4

GM

Yuri VOVK

5

IM

Bahruz RZAYEV

6

GM

Vladimir BAKLAN

7

FM

Ömer Faruk ÖZEN

8

GM

Kıvanç HAZNEDAROĞLU

9

 

Mushfig ASGAROV

10

GM

Marian PETROV

 

A Kategorisi/En İyi 55 Yaş ve  Üstü

Sıra

Ünvan

Ad Soyad

1

 

Yasin HÜR

 

A Kategorisi/Türk Sporcu

Sıra

Ünvan

Ad Soyad

1

GM

Mustafa YILMAZ

2

WGM

Betül Cemre YILDIZ

3

FM

Ömer Faruk ÖZEN

4

GM

Kıvanç HAZNEDAROĞLU

5

IM

Cemil Can Ali MARANDİ

 

A Kategorisi/En İyi Kadın Sporcu

Sıra

Ünvan

Ad Soyad

1

WGM

Betül Cemre YILDIZ

2

WFM

Mobina ALINASAB

3

 

Mitra ASGHARZADEH

4

WFM

Bahar HALLAEVA

5

WFM

Kübra ÖZTÜRK

 

B Kategorisi/Genel

Sıra

Ünvan

Ad Soyad

1

 

Umut BEKİRAĞAOĞLU

2

 

Ferman ALKAN

3

 

Uygar ULAŞ

4

CM

Kürşat Buğra GÖKÇEK

5

 

Hamza Buğrahan ÖZENÇ

6

 

Metin ASA

7

 

Aybars GENCER

8

 

Atıl YÜCESOY

9

 

Lina ASLAN

10

 

Furkan ALVER

 

 Kategorisi/En İyi 55 Yaş ve Üstü

Sıra

Ünvan

Ad Soyad

1

 

İbrahim Kaya ÜNVER

 

B Kategorisi/En İyi ELO’suz Sporcu

Sıra

Ünvan

Ad Soyad

1

 

Metin ASA

2

 

Yusuf Çağan TÜRKMEN

3

 

Erdem YEŞİLDAĞ

 

B Kategorisi/En İyi 16 Yaş Altı Sporcu

Sıra

Ünvan

Ad Soyad

1

 

Umut BEKİRAĞAOĞLU

2

 

Ferman ALKAN

3

 

Uygar ULAŞ

 

B Kategorisi/En İyi Kadın Sporcu

Sıra

Ünvan

Ad Soyad

1

 

Aslan LİNA

2

 

Melisa BİRGELİR

3

 

Nimet Saray İLKBAHAR

4

 

Hafize DEMİRTAŞ

5

WFM

Umay Tuana ÇITAK

 

B Kategorisi/En İyi 12 Yaş Altı Sporcu

Sıra

Ünvan

Ad Soyad

1

 

Umut BEKİRAĞAOĞLU

2

CM

Buğra Kürşat GÖKÇEK

3

 

Nimet Seray İLKBAHAR

Fotoğraf Galerisi için bu bağlantıyı tıklayınız.

DSC 0084DSC 0220DSC 0226
 
Turkish Chess Federation © 2013